اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی .

اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی

راهنمای خرید کولر گازی 36000 ال جی اینورتر

کولر گازی 36000 ال جی، یکی از معتبرترین مارک های لوازم خانگی در صنعت کولر می باشد. در میان شرکت های سازندهٔ مختلف شرکت ال جی از برترین و معروف ترین شرکت های سازندهٔ دستگاه کولر می باشد. این برند با ساخت یکی از با کیفیت ترین کولرهایی که عملکرد بی نظیر دارند توانسته است جایگاه ویژه ای در بازار و در میان مشتریان سایت مرجع پیدا کند و به همین دلیل رقیب سر سختی برای دیگر برندها به شمار می آید.

کمپرسور

کمپرسورهای موجود در وسایل برقی مانند قلب انسان ها هستند و به همان اندازه مهم هستند. هنگام خرید کولر گازی، باید نوع کولر گازی و کمپرسور را بر اساس محل زندگی خود انتخاب کنید. اگر در مناطق گرمسیری مانند جنوب زندگی می کنید، باید کولر گازی موتور پیستونی را انتخاب کنید. اما اگر در بیشتر مناطق ایران در مناطق معتدل زندگی می کنید، باید یک کمپرسور دوار انتخاب کنید.

کمپرسور روتاری با دو حالت گرم و سرد یکی از بهترین کمپرسورهای تهویه هوا در جهان است. این کمپرسور بسیار اقتصادی، ارزان و بی صدا است. ال جی برای این تهویه مطبوع اینورتر کم مصرف 36000 از کمپرسور روتاری استفاده کرده است. علاوه بر این، این کمپرسور با پرتاب 25 متر باد به سرعت اتاق را خنک می کند.

گاز مبرد R410a یا R22

تمام کولرهای گازی موجود از یکی از گازهای R410a یا R22 استفاده می کنند. از گاز مبرد R22 در کولرهای گازی قدیمی و در برخی از کولرهای گازی موجود استفاده می شود. این گاز برای محیط زیست مضر بودکه بعضی مارک ها گاز مبرد R410a را جایگزین کرده اند. ال جی همچنین به دلیل 36000 تهویه مطبوع اینورتر با مصرف انرژی، جایگزین مبرد R410a شده است. این گاز خسارت بسیار کمتری دارد و همچنین عنوان اکولوژیکی دارد و نشان سبز فناوری استاندارد را نیز دریافت کرده است.

گاز مبرد R410a دارای نقطه جوش 52 درجه سانتیگراد و مبرد R22 دارای نقطه جوش 40 درجه سانتیگراد است. این اختلاف 12 درجه ای نقطه جوش در سرما دهی گاز بسیار تاثیر گذار بوده و سرمادهی گاز R410a را بسیار بالا برده است.

فیلترهای کولر گازی 36000 ال جی اینورتر

این کولر گازی مانند اکثر کولرهای گازی دارای دو فیلتر هوا و یک فیلتر بهداشتی ضد باکتری است. فیلتر هوا که میزان خنک کننده و گرمایش را تعیین می کند و تایر را روی خنک سازی سریع و قدرت باد قرار می دهد. اما فیلتر بهداشتی یا فیلتر خوشبو کننده در تهویه هوا تأثیر دارد. این فیلتر باکتری ها، میکروب ها، قارچ ها، ویروس ها و انواع گرد و غبار موجود در هوای تمیز و تهویه موجود را از بین می برد. با استفاده از کولر گازی اینورتر 36000 انرژی کارآمد در خانه می توانید از اکسیژن سالم و تمیز در خانه خود لذت ببرید.

اینورتر

اینورتر در اینجا هنگام خرید کولر گازی باید توسط کاربر در نظر گرفته شود. اینورتر یک جز board برد است که در برخی کولرهای گازی وجود دارد. این برد تأثیر زیادی در تنظیم دمای اتاق و مصرف برق دارد. در کولرهای گازی معمولی کولر پس از رسیدن دما به دمای تنظیم شده به طور خودکار خاموش می شود و با تغییر دوباره دما، کولر روشن می شود و این عملیات به طور مکرر و پی در پی انجام می شود. اما در کولرهای گازی اینورتر، وقتی دما به دمای تنظیم شده می رسد، کولر خاموش نمی شود، بلکه به حالت خواب می رود و پس از تغییر دما دوباره شروع به کار می کند.

به طور کلی، در کولرهای گازی معمولی فقط دو حالت روشن و خاموش وجود دارد. اما در کولرهای گازی اینورتر علاوه بر روشن و خاموش بودن، حالت خواب نیز وجود دارد. در سیستم های تهویه مطبوع، حدود 80٪ از انرژی مصرفی مربوط به همین روشن و خاموش شدن است. اینورتر با جلوگیری از روشن و خاموش شدن متوالی تهویه مطبوع، مصرف انرژی را تا 80٪ کاهش می دهد و همچنین اینورتر تغییر دما را تا حد زیادی کاهش می دهد و همیشه همان دما را حفظ می کند. ال جی 36000 اینورتر صفحه اینورتر کم مصرف برای این کولر گازی نصب کرده است.

میزان صدای کولر گازی 36000 ال جی

کولر گازی 36000 ال جی اینورتر کم مصرف با کمپرسور عالی از میزان صدای بسیار کمی برخوردار است. به کولرهای گازی که صدای زیر 48 دسی بل تولید می کنند، معمولاً بی صدا گفته می شود. این کولر گازی ال جی 40 دسی بل حجم بسیار کمی دارد و می توانید شب هنگام خواب با خیال راحت از تهویه هوا استفاده کنید.

جریان هوا چند طرفه

در دهانه کولر گازی اینورتر LG 36000، تیغه های مخصوص کم مصرف وجود دارد که هوا را در چهار جهت مختلف پراکنده می کند. با استفاده از این تیغه ها، تمام قسمت های اتاق به طور همزمان خنک می شوند. این باعث می شود در مدت زمان کمتری اتاق خنک شود. البته ناگفته نماند که آزاد شدن باد 20 متری باد از کمپرسور دوار این کولر گازی ال جی نیز در این عمل بسیار موثر است.

 

مشخصات تماس تاپ فروش

آدرس فروشگاه: ایران، استان کردستان، شهر بانه

همراه مدیریت: 09170840644

 

سایت هدف:

https://topfroosh.com/shop/کولر-گازی-36000-ال-جی/


برچسب: کولر گازی 36000 ال جی، خرید کولر گازی ال جی 36000، کولر گازی ال جی اینورتر 36000، قیمت کولر گازی ایستاده ال جی 36000، قیمت کولر گازی ال جی اینورتر 36000، کولر گازی ال جی دوال اینورتر 36000،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۴:۴۸ توسط:Cinnamon موضوع: اخبار لوازم خانگی نظرات (0)