اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی .

اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی

معرفی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW10M (بخش سوم)

تنظیم زمان شروع ماشین ظرفشویی

این قابلیت که به قابلیت timer و یا time delay مشهور می باشد به شما این امکان را می دهد که در مواقعی که قصد ترک خانه را دارید، برنامه ی شستشو و تنظیمات ظرفشویی را انجام داده و همچنین زمان شروع به کار آن را نیز تنظیم نمایید، سپس ظرفشویی به صورت خودکار و در زمان مشخص شده توسط شما شروع به شستشوی ظروف می نماید.

آبکشی بهداشتی

به عنوان یک قابلیت ویژه، قابلیت Hygiene plus را می توانید در بسیاری از مراحل آبکشی فعال نموده و همواره پاکیزگی و ضدعفونی شدن ظروف خود را تضمین نمایید، به عبارتی این قابلیت با افزایش دمای آب در مرحله ی آبکشی مذکور، تا حدود 70 درجه سانتیگراد و همچنین افزایش زمان چرخه، نتایج بهتری را به شما ارائه می نماید. وجود این قابلیت برای افرادی که حساسیت بیشتری را در شستشوی ظروف خود و تمیز نمودن آنها نشان می دهند بسیار مناسب می باشد.

برنامه شستشوی بی صدا

این برنامه شستشو یکی از بی صداترین حالت های ماشین ظرفشویی می باشد، به عبارتی با فعال سازی این برنامه همواره صدای تولید شده از ظرفشویی به هنگام انجام چرخه شستشو به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. این برنامه با کاهش فشار آب، افزایش زمان شستشو و با انتخاب برنامه Eco امکان پذیر می باشد.


برچسب: ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW10M، ماشین ظرفشویی مبله بوش، ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش، ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46NW10M، قیمت ظرفشویی بوش SMS46NW10M،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۲:۰۵ توسط:Cinnamon موضوع: ماشین ظرفشویی نظرات (0)