اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی .

اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی

معرفی ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW10M (بخش دوم)

ظرفیت و قرارگیری ظروف در ظرفشویی

ماشین ظرفشویی SMS46NW10M در دسته ماشین های ظرفشویی مبله با ظرفیت شستشوی ظروف کامل 13 نفر قرار می گیرد. وجود سه طبقه مجزا به منظور قرارگیری ظروف از قابلیت های این ظرفشویی در سازماندهی ظروف در داخل خود می باشد، طبقه سوم که از ارتفاع کمتری نسبت به طبقات دیگر برخوردار می باشد به منظور قرارگیری قاشق و چنگال و ظروف کوچکتر تعبیه شده است. طبقه دوم نیز دارای قابلیت تنظیم ارتفاع به اندازه 5 سانتیمتر و در سه سطح می باشد که همواره انعطاف پذیری بسیاری را در قرار دادن ظروف با ارتفاع های متفاوت در اختیار شما قرار می دهد.

برنامه های شستشوی اتوماتیک

وجود سنسورهای متعدد در این ماشین ظرفشویی و همچنین کاربردی بودن آنها همواره تضمین می نمایند که با انتخاب هر کدام از برنامه های شستشو همواره دمای آب، میزان مواد شوینده، میزان آب مورد استفاده، زمان شستشو و … با توجه به سختی لکه های موجود بر ظروف و میزان آلودگی آنها به صورت اتوماتیک تنظیم می شوند و نیازی به دخالت شما ندارند. این برنامه ها همواره شستشوی ظروف را در شرایطی ایده آل انجام داده و مصرف منابع و همچنین آب را نیز کاهش می دهند.


برچسب: ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS46NW10M، ماشین ظرفشویی مبله بوش، ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش، ماشین ظرفشویی 13 نفره بوش مدل SMS46NW10M، قیمت ظرفشویی بوش SMS46NW10M،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۷:۰۷ توسط:Cinnamon موضوع: ماشین ظرفشویی نظرات (0)