اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی .

اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی

معرفی ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS68TI02B (بخش دوم)

در آغاز دوره شستشو، قرص به صورت اتوماتیک وارد محفظه ای می شود و به صورت کاملا هوشمندانه و کنترل شده مورد مصرف قرار می گیرد تا بهترین نتیجه شستشو حاصل شود. به این ترتیب از افتادن قرص در بین ظروف جلوگیری می شود.

سنسور تشخیص وزن

توسط این سنسور میزان ظروف داخل ظرفشویی ارزیابی شده و متناسب با وزن ظروف آب مصرف می شود که سبب جلوگیری از اسراف آب و انرژی می شود.

فناوری Active water

توسط این تکنولوژی آب به صورت هدفمند در همه قسمت های دیگ گردش می یابد و موجب صرفه جویی در مصرف آب می گردد. همچنین سبب گرمایش سریع آب و بهبود عملکرد پمپ می شود.

عملکرد بی صدا

شستشوی ظروف در هنگام تماشای فوتبال، فیلم و یا زمانی که خواب هستید به دلیل ایجاد صدا، آزار دهنده می باشد. در ظرفشویی های Super Silence بوش هنگام شستشو صدای بسیار کمی معادل 40 الی 45 دسیبل تولید می گردد و خواب راحتی را برای شما فراهم می آورد.

موتور BLDC

یکی از بهترین تکنولوژی های دنیا، استفاده از موتور اینورتر BLDC در ماشین ظرفشویی های بوش می باشد که صدا و لرزش را به حداقل می رساند و کمترین مصرف انرژی را دارد.

حسگر آب Aqua Sensor

این سیستم میزان کثیفی آب در مرحله اول آبکشی را می سنجد و مشخص می کند آب قابل استفاده در دوره اصلی شستشو می باشد یا خیر. اگر آب دارای مقدار کمی املاح و کثیفی باشد دوباره استفاده می گردد. توسط این سنسور در هر بار شستشو 20% در مصرف آب صرفه جویی می گردد.

شروع با تاخیر

با قابلیت شروع با تاخیر می توانید برنامه شستشو مورد نظر خود را انتخاب نموده و در بازه زمانی انتخابی از 1 تا 24 ساعت، شستشو را آغاز نمایید. این ویژگی به شما امکان روشن نمودن ظرفشویی را حتی در زمان هایی که منزل نیستید، می دهد.


برچسب: ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI02B، ماشین ظرفشویی بوش سری 6، ماشین ظرفشویی مبله بوش، ماشین ظرفشویی 14 نفره بوش، قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 6، ماشین ظرفشویی بوش سری 6 زئولیت دار، قیمت ماشین ظرفشویی بوش سری 6 مدل SMS68TI02B،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۹:۳۷ توسط:Cinnamon موضوع: ماشین ظرفشویی نظرات (0)