اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی .

اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگی

معرفی ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD140

برنامه شستشوی نیم بار برای زمانیست که مقدار ظروف برای شستشو زیاد نیست و می توان از نیمی از ظرفیت دستگاه استفاده کرد و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی کرد. پنل این ماشین ظرفشویی اسنوا جلوی آن قرار دارد و شامل دکمه های تنظیم شستشو و نمایشگر LED برای نشان دادن تنظیمات دستگاه است. شما برای شستن ظرف هایی که در سینک آشپزخانه جمع شده است به مصرف آب زیادی نیاز دارید، اما اگر برای شستشوی ظروف از ماشین ظرفشویی اسنوا استفاده کنید، درصد آب کمتری مصرف می کنید و این یعنی یک ایده اقتصادی خوب که شما را ماهانه از پرداخت هزینه اضافه بابت قبض آب معاف می کند. این محصول مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند است که در صورت بروز مشکل و ایراد شما را مطلع می سازد. همچنین کنترل هوشمند جهت شروع با تاخیر فراهم شده که می توان از 1 تا 24 ساعت زمان شروع شستشو را به تاخیر انداخت. برای جلوگیری از دسترسی کودکان، روی بدنه دکمه قفل کودک قرار دارد. اگر از مغازه دارها بپرسید، می گویند همه ماشین های ظرفشویی میوه و سبزی می شویند و سبد میوه شوی هم دارند. خوب است بدانید این سبد میوه شوی که مغازه دارها از آن نام می برند، چیزی نیست جز همان طبقه اول ماشین ظرفشویی. در حقیقت آنچه ماشین ظرفشویی اسنوا را از نظر شستن میوه از ماشین ظرفشویی های دیگر متمایز می کند، قابلیت کار با آب سرد است، یعنی اینکه در ماشین ظرفشویی برنامه ای تعبیه شده باشد که با استفاده از آن بشود میوه ها را با آب سرد شست تا پلاسیده نشوند.

اگر قصد خرید دارید دنبال ماشین‌های ظرفشویی‌ که دارای بیشترین بازوی آبپاش هستند، بگردید. مدل‌های مناسب‌تر یک بازوی آبپاش دارند در حالی‌که مدل‌های ماشین ظرفشویی اسنوا بیش از سه بازوی آبپاش دارند. این ماشین ظرفشویی بر کار خود نظارت می کند تا همه چیز به طور مطلوب پیش رود. یک زمان سنج، طول مدت هر چرخه را تنظیم می کند؛ یک گیرنده حسی دمای آب و هوا را نمایان می کند تا از گرم شدن بیش از حد ظروف و تخریب آنها جلوگیری کند و گیرنده حسی دیگری می تواند بگوید که سطح آب به اندازه کافی بالا هست تا مرحله شست و شو و آب کشی آغاز شود. ماشین ظرفشویی اسنوا دارای رده انرژی ++A و جزء محصولات باکیفیت شرکت اسنوا می باشد که در بین کلیه مدل های ماشین ظرفشویی یکی از کم مصرفترین محصولات است. قابلیت هایی مثل قفسه های قابل تنظیم، قفسه بالایی متحرک و وجود فضاهای دندانه دار، تطبیق پذیری ماشین ظرفشویی را افزایش می دهد. استفاده از ماشین ظرفشویی اسنوا تا حد قابل توجهی مصرف آب خانگی را کاهش می دهد، به طوری که یک دست ظروف 144 پارچه را اگر با دست بشوییم 85 لیتر آب مصرف می شود در حالی که همین تعداد در ماشین ظرفشویی اسنوا تنها 16 لیتر آب نیاز دارد.


برچسب: ماشین ظرفشویی اسنوا، ماشین ظرفشویی اسنوا مدل SWD140، ماشین ظرفشویی 14 نفره اسنوا، قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا 14 نفره، کیفیت ماشین ظرفشویی اسنوا SWD140،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۱۸ توسط:Cinnamon موضوع: ماشین ظرفشویی نظرات (0)