اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگي اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگي .

اخبار و اطلاعات جامع و بروز در صنعت لوازم خانگي

قابليتهاي ماشين ظرفشويي كرال مدل DS-15069

 

شايد در گذشته تصور اينكه بعد از رفتن ميهمان‌ها آسوده بنشينيم و به استراحت بپردازيم خيلي سخت و بعيد به نظر مي‌رسيد. اين‌كه آخر شب بايد انبوهي از ظرف‌هاي كثيف را بشوييم و خشك كنيم عذاب‌آور بود. اما اين روزها ماشين‌هاي ظرفشويي ما را از دست اين ظروف راحت كرده‌اند. تنها كافي است ظروف كثيف را درون محفظه ماشين ظرفشويي بچينيد، ماده شوينده را به ماشين اضافه كنيد، برنامه شستشوي دلخواه را انتخاب كرده و تا اتمام شستشوي ظروف به استراحت بپردازيد. ماشين ظرفشويي كرال DS-15069 از طراحي مطلوب و مدرني برخوردار است. پنل كنترل اين محصول تا زمان باز شدن درب دستگاه قابل رويت نيست و همين امر ظاهري يكدست را به اين ماشين ظرفشويي داده است و ظاهر خوش ‌ساخت اين محصول، آن براي آشپزخانه‌هاي مدرن مناسب كرده است. بازكردن درب اين ماشين ظرفشويي به كمك دستگيره آن و به راحتي انجام مي‌شود. نمايشگر كاملاً خوانايي هم در كنار پنل كنترل اين ماشين ظرفشويي قرار گرفته است كه به كاربر كمك مي‌كند به راحتي برنامه مورد نظرش را انتخاب كند.


برچسب: ماشين ظرفشويي كرال، ماشين ظرفشويي كرال مدل DS-15069، ماشين ظرفشويي 15 نفره كرال، قيمت ماشين ظرفشويي كرال 15 نفره، دفترچه راهنماي ماشين ظرفشويي كرال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۶:۲۲ توسط:Cinnamon موضوع: ماشين ظرفشويي نظرات (0)

قيمت كولر گازي ال جي 24

كولرگازي ال جي بانه

كولر گازي و ال جي در يك نگاه با توجه به اينكه تجهيزات تهويه مطبوع و از جمله انواع كولرهاي گازي و اسپليت در گروه كالاهاي سرمايه اي مي باشند (و نه صرفا يك كالاي مصرفي)، بنابراين اكيدا توصيه مي كنيم اين نوع كالاها را تنها از سايت هاي تخصصي و با سابقه اي كه به صورت حرفه اي عرضه كننده اين تجهيزات مي باشند، خريداري نماييد تا بتوانيد با استفاده بهتر از اطلاعات فني و دقيق ارائه شده در آنها اولا در صورت لزوم از مشاوره كارشناسان و مهندسين تأسيسات مربوطه بهره مند گرديد، ثانيا كالاي مناسب تر و با قيمت بهتري را تهيه نماييد و ثالثا ناگزير به تعويض يا عودت كولر خريداري شده خود (تا 7 روز) نگرديد، چرا كه اين روزها برخي سايت هاي غيرتخصصي كه نه اطلاعات فني دقيقي در اين خصوص دارند و نه حتي يك كارشناس و مشاور فروش تأسيسات، اين تجهيزات را صرفا با ديدگاه فروش يك كالا، مثلا مانند فروش قهوه ساز 200000 توماني كه حتي آن را تا 400000 تومان مي فروشند، عرضه مي نمايند!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۲:۲۴ توسط:Cinnamon موضوع: كولر گازي نظرات (0)